O nas

Kilka słów o nas…

Działamy na rynku od wielu lat. Dla nas klient jest najważniejszy.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Podczas wszystkich lat działalności nasza firma zrealizowała szereg usług, zlecanych przez klientów. Jesteśmy serwisem solidnym i rzetelnym.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Specjalizujemy się w markach  AUDI VW SKODA SEAT  12 lat doświadczenia w Autoryzowanym serwisie sprawia, że w tych markach jesteśmy w stanie wykryć 99% usterek. Posiadamy dostęp do literatury serwisowej jak również oprogramowania do diagnostyki komputerowej tych marek.

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne     z wpisem do Elektronicznej Książki Serwisowej.

 

 

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Serwisowym marki BMW i MINI , dzięki temu możesz u nas wykonać przeglądy gwarancyjne z wpisaniem do elektronicznej książki serwisowej, posiadamy dostęp do literatury serwisowej i oprogramowania dzięki któremu możemy przeprowadzić diagnostykę, programowanie, kodowanie sterowników i aktualizację oprogramowania, również możesz zakupić u nas oryginalne części i akcesoria tej marki.

Nie stoimy w miejscu tylko się rozwijamy dzięki temu dodatkowo posiadamy dostęp do oprogramowania serwisowego takich marek jak:

Mercedes-Benz, Ford, Fiat, Jeep, Citroen, Peugeot, Opel, Renault

 Jesteśmy w stanie przeprowadzić w tych markach diagnostykę komputerową , kodowanie i programowanie sterowników, dodatkowo możemy wykonywać przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne z wpisem do elektronicznej książki serwisowej. U nas możesz także kupić oryginalne części i akcesoria do tych aut.